Haber
Konyaspor teknik direktörlüğe Hakan Keleş’i getirdi
![](https://hayrat-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/konyaspor-teknik-direktorluge-hakan-kelesi-getirdi-NalTZLQK.webp)
Süper Lig ekiplerinden Konyaspor, teknik direktörlük görevine sezon sonuna kadar Hakan Keleş’in atandığını duyurdu.
Konyaspor, Süper Lig’in 9. haftasında Pendikspor’a 2-1 mağlup olmasının ardından teknik direktör Aleksandar Stanojeviç ile yaptığı görüşmenin ardından Sırp teknik adamla yollarını ayırdı. Bunun üzerine yeni teknik direktör arayışına başlayan yeşil-beyazlı ekip, Hakan Keleş ile 2023-2024 sezonu sonuna kadar anlaşmaya varıldığını duyurdu.
Hakan Keleş en son Giresunspor’da teknik direktörlük görevini üstlendi.